Pasikviesk į susitikimą

Šiais metais „Misija Sibiras‘19" ekspedicija išvyko į Kazachstano Respubliką, kur išsaugojo politinių kalinių atminimą Karagandos bei Ekibastūzo apylinkėse. Aplankėme 18 kapinių, kuriose suradome ir sutvarkėme beveik 130 lietuvių kapų, o mūsų istorijai svarbiose vietose palikome 3 memorialinius ženklus.

Per metus suorganizuojame daugiau nei 300 susitikimų, todėl atsakymas gali užtrukti, bet susisieksime ir suderinsime detales su kiekvienu, užpildžiusiu anketą.

Susitikimo dalyvių amžius ar grupės dydis yra neribojami, nurodykite preliminarų planą registracijos anketoje, ir mes pasiruošime susitikimui taip, kad įtrauktume bet kokią auditoriją!

Jeigu susitikimas yra renginio dalis, o renginio data nėra lanksti, prašome apie tai informuoti pastabose.

Jei turite unikalių pageidavimų arba klausimų, susisiekite su mumis telefonu +37069377292 arba el. paštu [email protected].


Siūloma data nr. 1
Siūloma data nr. 2
Dalyvauk ekspedicijoje

Džiaugiamės, kad nori tapti ekspedicijos dalimi! Šiemet atranka į ekspediciją baigėsi. Lauksime tavo anketos kitų metų pavasarį.

Ištark, išgirsk, išsaugok
Miestas
Laikas
Uždaryti
„Misija Sibiras‘20“ atranka į ekspediciją atidedama neribotam laikui

Kasmet balandžio mėnesį projektas „Misija Sibiras“ kviečia visus norinčius pildyti atrankos į ekspediciją anketas, tačiau šiemet dėl pasaulyje siaučiančio COVID-19 viruso planus teko koreguoti. Atranka į „Misija Sibiras’20“ ekspediciją atidedama neribotam laikui, bet projekto organizatoriai kviečia sekti naujienas jų socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“, „LinkedIn“, kur iš karto bus dalijamasi informacija apie besikeičiančią situaciją.

Tuo tarpu projektas taip pat  stengiasi įtraukti sekėjus į įvairias veiklas, kad laikas namuose neprailgtų. Daugiau nei šimtui Lietuvos mokyklų buvo išsiuntinėtas „Misija Sibiras’19. Paliesti tremtį“ dokumentinis filmas, kad jis paįvairintų moksleivių nuotolines pilietiškumo bei istorijos pamokas, o patiems mažiausiems per LRT televiziją „LRT pamokėlių“ metu aiškino, kas yra tremtis, ir pasakojo, ką veikia ekspedicijos, nuvykusios į Sibirą ar Kazachstaną.

„Misija Sibiras“ organizatoriai kviečia Lietuvos gyventojus nelikti abejingais, laiką leisti namuose ir taip apsaugoti save ir aplinkinius.