Pasikviesk į susitikimą

Šiais metais „Misija Sibiras‘19" ekspedicija išvyko į Kazachstano Respubliką, kur išsaugojo politinių kalinių atminimą Karagandos bei Ekibastūzo apylinkėse. Aplankėme 18 kapinių, kuriose suradome ir sutvarkėme beveik 130 lietuvių kapų, o mūsų istorijai svarbiose vietose palikome 3 memorialinius ženklus.

Per metus suorganizuojame daugiau nei 300 susitikimų, todėl atsakymas gali užtrukti, bet susisieksime ir suderinsime detales su kiekvienu, užpildžiusiu anketą.

Susitikimo dalyvių amžius ar grupės dydis yra neribojami, nurodykite preliminarų planą registracijos anketoje, ir mes pasiruošime susitikimui taip, kad įtrauktume bet kokią auditoriją!

Jeigu susitikimas yra renginio dalis, o renginio data nėra lanksti, prašome apie tai informuoti pastabose.

Jei turite unikalių pageidavimų arba klausimų, susisiekite su mumis telefonu +37069377292 arba el. paštu [email protected].


Siūloma data nr. 1
Siūloma data nr. 2
Dalyvauk ekspedicijoje

Džiaugiamės, kad nori tapti ekspedicijos dalimi! Šiemet atranka į ekspediciją baigėsi. Lauksime tavo anketos kitų metų pavasarį.

Ištark, išgirsk, išsaugok
Miestas
Laikas
Uždaryti
Trys būdai prisidėti prie „Misija Sibiras’19“

Jei turite 3 minutes laisvo laiko, norime pasidalinti, kaip vos 5 žingsniais galite padėti projektui „Misija Sibiras“ augti:

  1. Atsidarykite elektroninės deklaravimo sistemos puslapį ir prisijunkite.
  2. Pasirinkite laukelį Pildyti formą.
  3. Pasirinkite laukelį Prašymas skirti paramą.
  4. Įveskite MISIJA SIBIRAS duomenis į atitinkamus laukelius. E1 – pasirinkite 2; E2 – įrašykite 300121784; E3 (pildyti nebūtina) – įrašykite MISIJA SIBIRAS; E4 – įrašykite, kiek procentų savo GPM skiriate (0-2%, tai svarbu, jei aukojate keliems tikslams); įrašyti laikotarpį, iki kurio norite skirti GPM paramą. Tuomet pateikite formą.

Šeštas žingsnis – tai DŽIAUGSMAS – jūs padėjote sukurti istorijai ateitį!

Prisidėti prie projekto taip pat galite aukojimo portale aukok.lt  arba tampant mūsų šeimos nariu platformoje Patreon.

Neabejojame, kad jausmas padarius svarbų ir reikšmingą darbą yra neįkainojamas, tad prašome ir kviečiame šiuo jausmu ir žinia pasidalinti su savo kolegomis, draugais, artimaisiais – juk kiekvienas esame didelės pilietiškumo bendruomenės dalimi!